Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Вихованці Академії дитячої творчості - серед найкращих
07.05.2015, 15:18

Кривоус Катерина, учениця 9-В класу Академії дитячої творчості»

У квітні 2015 року учениця стала учасником стипендійної програми «Міст до вищої освіти у Німеччині», яка готує учнів до вступу в університети Німеччини відразу після завершення школи. У даній програмі передбачається мовна і фахова підготовка, навчання і перебування в університетському містечку Німеччини.

Катерина - переможець ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також посіла 2 місце на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови серед 9-х класів. 

Кирильчук Анастасія - учениця 11-го класу Академії дитячої творчості

У квітні 2015 року Анастасія брала участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт Малої академії наук у м. Києві. За результатами захисту науково-дослідної роботи учениця запрошена до участі у Міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Історія та сучасні виклики непокараних злочинів радянського тоталітаризму проти Церкви», яка відбудеться у місті Києві 11 червня 2015 року. Наукова робота Анастасії увійде до збірки матеріалів конференції. Слід зазначити, що Анастасія є не тільки знавцем краєзнавства та теології, а також біології й екології. Про це свідчать її надбання у цьому навчальному році: ІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської  учнівської олімпіади  з екології та І місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт Малої академії наук з біології.

Прес-центр школи
 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1081
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018