Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Вихователі ДНЗ №68 провели відкриті заняття для колег
02.04.2015, 14:44

Дошкільний навчальний заклад №68 гостинно зустрічав слухачів курсів МОІППО - фізичних інструкторів дошкільних закладів на чолі з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри психології, педагогіки та менеджменту освіти МОІППО Лією Миколаївною Олійник.

На початку зустрічі завідувач ДНЗ Холод Ірина Анатоліївна ознайомила присутніх з дошкільним навчальним закладом та з програмою проведення заходу. Вона визначила, що головною  метою фізичного виховання в ДНЗ є задоволення природної біологічної потреби дітей у русі і досягнення всебічного рухового розвитку, що неможливо без пошуку нових ефективних і різноманітних форм фізкультурно- оздоровчої роботи, здатних не тільки підвищити фізичну підготовленість, а й розвинути розумові пізнавальні здібності дошкільнят. Одна з таких форм –заняття з використанням тренажерів, робота з якими була продемонстрована з участю дітей спеціальної групи для дітей з вадами мовлення «А».

Так, під час проведення динамічної години малята з вихователем   Амбражевич Т.М. вирушили до спортивної бази «Долина здоров’я», де пройшли медичне обстеження, разом з «тренером» Ковальчук Ю.В.відвідали тренажерний зал та масажний кабінет, позаймалися на гімнастичній стінці.

Під час заняття у середній групі («Пробудження природи») діти зустрілися з мешканцями лісу, які разом з ними раділи приходу весни.Малюки отримали і фізичне навантаження, і естетичну насолоду.

Для слухачів курсів вихователем- методистом Тамбовцевою О. О. спільно з вихователем Ковальчук Ю.В. була надана  консультація«Мій друг - тренажер»щодо використання дитячих тренажерів у дошкільному закладі. За допомогою мультимедійної презентації присутні змогли познайомитися з різними видами тренажерів, з завданнями, принципами, педагогічними вимогами до їх використання,впливом на окремі м’язові групи та на зміцнення здоров’я в цілому.

Наприкінці заходу  Ковальчук Юлія Валеріївна презентувала нестандартне спортивне обладнання, яке використовується у роботі з дітьми.

Присутні надали високу оцінку роботі Ковальчук Ю.В., відмітили, що вона має високий професійний рівень та педагогічну майстерність. Цікава форма проведення, добір вправ, спортивного обладнання, рухливих ігор та невимушена атмосфера занять спонукали дітей до рухової активності, сприяли розвитку фізичних якостей, надавали емоційну розрядку.

Вихователь–методист Тамбовцева О. О., вихователь Ковальчук Ю.В. 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1038
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018