Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Використання інноваційних технологій в роботі з дітьми раннього віку (ДНЗ №133)
17.02.2015, 14:58

Дошкільний навчальний заклад № 133 гостинно приймав слухачів курсів МОІППО, вихователів груп раннього віку на чолі з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри психології, педагогіки та менеджменту освіти МОІППО Олійник Л.М..

Під час зустрічі завідувач ДНЗ № 133 Целіна Вікторія Анатоліївна, познайомила присутніх з використанням інноваційних технологій в роботі з дітьми раннього  віку. Практичний психолог дошкільного закладу Макарова Тетяна Михайлівна розповіла про використання методів арт – терапії в роботі з дітьми раннього віку.

Слухачі курсів переглянули заняття з використанням методів арт – терапії «Веселі ґудзики» в групі раннього віку , яке провела вихователь Мойсеєнко Тетяна Іванівна. На занятті діти закріплювали сенсорні еталони: колір, форму, величину. (фото 1) Малята навчались помічати і розпізнавати розташування предметів («вгорі», «внизу»), (фото 2) орієнтуванню у просторі. За допомогою сюрпризних моментів «Веселого Слоненятка» (фото 3) та «Ляльки – неваляйки» (фото 4) вихователь вправляла дітей у співвідношенні предметів за кольором та розвивала дрібну моторику пальців рук. Під час заняття Тетяна Іванівна створювала умови позитивного впливу на дітей, що сприяло емоційному забарвленню заняття.

Після закінчення заняття було проведено екскурсію по ДНЗ, де слухачі курсів мали змогу познайомитись з предметно - розвивальним середовищем груп. (фото 9, 10)

Під час Круглого столу «Використання методів арт – терапії в роботі з дітьми дошкільного віку» слухачі отримали завдання, яке виконали за допомогою цікавих методів арт – терапії ( пісочна терапія, робота з креативною дошкою, ґудзикотерапія, ігрова терапія з використанням кольорового рису тощо). (фото 5,6,7,8)

Підводячи підсумки присутні поділилися своїми позитивними враженнями від проведеної зустрічі.

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1934
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018