Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Вивчаємо географію рідного краю…
19.11.2014, 09:37
18 листопада 2014 року учні 3-9 класів Миколаївської ЗОШ № 29 та представник батьківського комітету учнів 5 класу Серьогіна І.А. відвідали величезне підприємство - Миколаївський глиноземний завод.
Метою екскурсії на місцеве підприємство є ознайомлення з виробничим процесом в даній галузі, з технологією та організацією виробництва, шляхами підвищення ефективності роботи на підприємстві, зі змістом праці людей різних професій , з заходами по збереженню навколишнього середовища. Крім цього, розширити знання учнів про спеціалізацію, концентрацію і кооперування виробництва, шляхи зниження собівартості продукції. Такі відомості нам надали наші супроводжуючі Стенькіна Людмила та Прохорова Ірина.
Учні дізнались, що підприємство входить до складу РУСАЛу, який є виробником алюмінію та глинозему. Основна продукція – первинний алюміній, алюмінієві сплави, фольга та глинозем, метал ХХІ століття – галій.
Школярі були приємно вражені сучасними умовами праці на підприємстві, новітніми найсучаснішими технологіями виробництва.
Побувавши на підприємстві, всі отримали масу задоволення та корисної інформації, яку обов’язково використають в подальшому навчанні.
Довідка: Миколаївський глиноземний завод був введений в експлуатацію в 1980 році. У 2000 році він був включений в технологічний ланцюжок Компанії РУСАЛ. МГЗ є одним з найбільших виробників сировини для алюмінієвої промисловості в Європі, його виробнича потужність становить 1500000 тон глинозему на рік. Завод сертифікований на відповідність вимогам стандартів ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001.

Вчитель географії,класний керівник 5 класу Гайченко Н.А.


Додав: надія |
Переглядів: 566
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018