Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 80
Гостей: 80
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Волонтерський рух у Миколаївському муніципальному колегіумі імені Володимира Дмитровича Чайки
25.09.2014, 11:19
Милосердя, доброта ще з давніх часів були притаманні нашому українському народові, нашій багатій землі. Доброта i чуйність, співпереживання i щиросердечність, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й бiдi - це в характері нашого народу.
Сьогодні, коли спостерігається духовне збідніння суспільства, так необхідно навчати дітей, молодь бути відкритими душею та серцем до можливості допомоги ближнім.
Учні, їх батьки та вчителі муніципального колегіуму – щедрі та доброзичливі, і завжди відкликаються на прохання про допомогу іншим. Благодійність стала для них та вже традицією.
Протягом вересня волонтерами колегіуму із числа дітей та вчителів проведено три акції благочинності - на користь бійцям, які лікуються у військовому шпиталі та надано адресну допомогу сім’ям – переселенцям із зони АТО.
Гуманітарна допомога, що поступала від сімей школярів та вчителів колегіуму протягом вересня, була надіслана і до міського територіального центру соціального обслуговування для сімей, які були вимушені покинути свої домівки в Луганській та Донецькій областях.
Сподіваємося, що всі учні шкіл України, їх батьки, громадські організації, підприємці дружньо об’єднаються в такій необхідній справі, одже благодійність пробуджує в людині співчуття, співучасть, солідарність і відповідальність за те, що відбувається поруч.
Прес-центр колегіуму
Додав: Electronik |
Переглядів: 527
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018