Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Всесвітній біг заради гармонії у відпочинковому таборі «Веселка» ЗОШ № 34
10.06.2015, 14:08
Весело та цікаво проходить відпочинок дітей у пришкільному таборі «Веселка» МЗОШ № 34. Традиційно день розпочинається з підняття Державного Прапору та ранкової зарядки. Право урочисто підняти прапор надається дітям, які найкраще себе проявили минулого дня.

От і сьогодні, 10 червня, вихованці відпочинкового та мовного таборів нашої школи, а також шкіл № 25, 37, 26, БДЮТ Заводського району стали учасниками міжнародної естафети – Всесвітнього бігу заради гармонії. Ця естафета проводиться міжнародною мережею волонтерів з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного спілкування народів у світі.

В Україні Всесвітній біг заради гармонії проводиться з 1991 року громадською організацією «Марафонська команда «Всесвітній біг заради гармонії».

До складу команди у різних країнах входять любителі бігу, які в повсякденному житті займаються різними справами, однак знаходять можливість частину свого часу й енергії віддавати естафеті.

Під час заходу діти відповідали на питання вікторини, загадували бажання, співали пісні, ділилися своїми мріями. Кожний присутній міг доторкнутися до факелу, який тримали вже близько 350000 наших співвітчизників. Після цього діти разом із легкоатлетами пробігли символічне коло на шкільному майданчику. Всі учасники були нагороджені пам’ятними дипломами від марафонської команди.

Справжнім сюрпризом та подарунком стало для дітей шоу з мильними бульбашками.

Свято надовго запам’ятається дітям. А його організатори щиро вірять, що такі зусилля насправді зміцнюють дружбу між людьми, сприяють становленню гармонійних відносин між народами і державами.
Прес-центр школи


Додав: kottarasik |
Переглядів: 999
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018