Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 17
Гостей: 15
Користувачів: 2
pilot0804, Electronik


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Заходи до Дня Землі в ЗОШ №24
28.04.2015, 13:41

ХХІ століття - це не тільки епоха  технічного та  наукового виробництва, а й наслідків  науково-технічної революції та демографічного вибуху .З кожним роком  дедалі більше забруднюється літосфера, гідросфера  і атмосфера, накопичення величезних відходів  людської діяльності дає про себе знати  і в наслідок цього зростає рівень захворювань. У знак бережного ставлення до  природи  та навколишнього середовища, наша школа провела низку заходів щодо  чистого довкілля  з нагоди міжнародного дня Землі.

У кожному класі пройшли інформаційні хвилинки, де діти розповідали про те, що в їхньому розумінні означає « зберегти природу», бесіди на екологічні теми.

Відбувся флешмоб, девіз якого «Чисто не там, де прибирають, чисто там де сміття не кидають», участь в якому взяли учні 1-11класів, а по його закінченню всі діти рушили  колоною вулицями Матвіївки . Усім людям, котрі шли їм на зустріч, учасники ходи роздавали листівки з наголошенням на те, щоб  жителі не смітили та не забруднювати навколишнє середовище, адже від цього залежить наше майбутнє та життя наших дітей, люди позитивно реагували на прохання учнів та підтримали цю акцію. Роздавши майже всі листівки, учні повернулися до школи та продовжили заняття, а лідер школи разом з учнівським самоврядуванням взяли інтерв’ю в учнів, вчителів та батьків  школи .

Школярі охоче  відповідали на всі поставлені питання, активно підтримували діалог і навіть запропонували постійне створення подібних акцій в рамках школи. Всі отримали масу задоволення від зробленої роботи.  А батьки поділилися з нами секретами, щодо виховання у  їхніх дітей екологічної свідомості та відповідальності.

Діти нашої школи  - за здорове майбутнє  і найголовніше те, що потрібно починати насамперед  з самого  себе. Тільки від нас залежить наше майбутнє. Естафету продовжили вчителі нашої школи які 25 квітня, попри вихідний день, вийшли на міський суботник. На в’їзді в Матвіївку, наші вчителі прибирали сміття у полі. Дуже приємно було спостерігати, як засмічена ділянка земля перетворювалась на чисте поле. Вчинок наших вчителів – це гідний приклад для всіх учнів нашої школи. Нам є на кого рівнятись! Зробимо нашу планету чистою, а життя мирним та світлим.

Прес-центр школи

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 914
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018