Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

«Закохані в педагогіку» (гімназія №3)
09.12.2014, 14:31

         Учениці Миколаївської гімназії №3 Нагірняк Єлизавета, Месхія Діана та Чинаєва Аліна із психологом Склярук О.В. завітали на круглий стіл «Закохані в педагогіку», якій відбувся в  Миколаївському національному університеті  ім. В.О. Сухомлинського.

        Обговорювався певний ряд питань: сучасний вчитель – який він? Чому я обрав професію вчитель? Як Ви розумієте вислів В.О. Сухомлинського:   «Серце віддаю дітям»?  Педагогічна професія у ХХІ столітті: плюси та мінуси.

        У роботі круглого столу взяли участь викладачі університету, студенти, випускники шкіл міста Миколаєва, майбутні абітурієнти та заступник директора Департаменту освіти та науки Миколаївської області - Литвин С.М. Спочатку присутнім запропонували переглянути презентацію «Екскурсія по університету», з якої дізналися історію створення навчального закладу, її структуру.  Згодом студентами  були представлені  кафедри вищого навчального закладу.

       Студенти факультету музичної освіти  відомі в Україні та за її межами.  Ансамбль гітаристів «Goldenguitars» показали свій чудовий номер, усі могли поринути у світ музики.  Факультет телебачення  продемонстрував відеоролик «Студентське телебачення», де було зазначено: щорічно студенти роблять постановки віршів, вечірні поезії, збірники.  Дуже цікавий проект «Кіноклуб», саме тут студенти дивляться фільми на багатьох мовах світу.

       Факультет іноземної філології чітко зазначив свої «плюси»: можливість проходити практику за кордоном, активне спілкування з іноземними однолітками, участь у міжнародних конференціях, застосування іноземних мов у різних професіях.

        Студенти педагогічної освіти, біологічного та  механіко-математичного факультетів також виступили, акцентуючи увагу на своїх перевагах.

        Протягом обговорення присутнім надавалося право задати питання  викладачам та студентам.

        Після закінчення заходу Месхія Діана взяла інтерв’ю у Литвин С.М., в якому обговорили  питання виховання  майбутнього вчителя. Світлана Миколаївна назвала три якості, якими повинен володіти вчитель: любов до дітей, високий професіоналізм, велика відповідальність за своїх учнів. 

Нагірняк Є.,

учениця 11 класу Миколаївської гімназії №3

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 806
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018