Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Заняття міської Школи управлінської майстерності в гімназії №3
04.02.2015, 18:28

Тема чергового заняття “Компетентнісно орієнтоване навчально-виховне середовище як цілісна система. Створення індивідуальної траєкторії розвитку учнів та вчителів”.

Розуміючи, якою непростою є місія освітян сьогодні, педагогічний колектив Миколаївської гімназії №3 працює в режимі розвитку, у творчому пошуку, спрямованому на визначення власних пріоритетів особистого  соціального іміджу.

У закладі забезпечена належна матеріально-технічна база для навчання й виховання відповідно до сучасних санітарно-гігієнічних, матеріально-технічних і педагогічних вимог. Для ефективної організації НВП обладнано й оформлено 26 сучасних навчальних кабінетів. Відкритий сучасний навчальний кабінет – театр (зроблена «мала сцена») світової літератури, вчителі апробують використання «конторок»  під час уроків з метою здоров’язбереження учнів. Активно працює інформаційна інфраструктура.

Організація діяльності педагогічного колективу обумовлена локальною науково-методичною проблемою «Культурологічний підхід до начально-виховного процесу як простір для успішної самореалізації учнів гімназії». На уроках і у позаурочний час учителі гімназії розширюють уявлення учнів про основні культурологічні концепції, пов’язані із сучасними науковими дисциплінами та сучасними культурними процесами, про культуру, традиції та історію українського народу, сприяють формуванню самосвідомості гімназистів на основі національної культурної спадщини. Педагоги створюють сприятливі умови для культурологічної діяльності, основою якої служить партнерство рівноправних учасників освітнього і культурологічного процесу, забезпечують розвиток ключових компетентностей, що відповідає ступеню навчання, потенціалу дитини і рівню її особистісного розвитку. У гімназії створені всі умови для збереження і розвитку української мови і культури, формування в учнів стилю відносин, що базується на розумінні, терпимості, самоповазі та повазі до інших.

Вчителі активно залучають учнів у полікультурний простір. З 2003 року гімназія співпрацює з обласним товариством поляків. Підписана угода про співпрацю з Академією Бізнесу в Домброві Гурнічей (Польща).

Миколаївська гімназія №3 - це стартовий майданчик для побудови власної кар’єри. Випускники закладу працюють на відомих підприємствах країни, в науково-дослідницьких установах (випускник гімназії Жирнов П. у 26 років вже кандидат географічних наук; Коваль М. присвятила себе науці та вже працює над докторською дисертацією в докторантурі міста Осло (Норвегія)). Випускники закладу навчаються в університетах Польщі, Німеччини, Росії, Швеції, Канади та Норвегії.

Соціальний досвід, що діти отримують у гімназії  допомагає їм стати лідерами громадського життя у майбутньому. Яскравий приклад цьому - Соколик Олег,  який  у 2010 році був обраний студентським мером Миколаєва і отримавши перемогу на Всеукраїнському фестивалі «Студентська республіка», досяг вершин нової посади – студентський президент України 2010-2011років. Бакалець Леся – міністр міністерства інформації у гімназії – закінчила журналістський факультет Університету ім. Шевченко  - сьогодні журналіст каналу «1+1».

Є так звані «три кити», на яких тримається робота педагогічного колективу: професіоналізм, довіра, відданість. Новий освітній менеджмент став причиною утвердження в управлінській системі гімназії організації роботи педагогічного, учнівського, батьківського колективів за принципом «Ми робимо одну справу».

Миколаївська  гімназія  № 3 обійняла свій простір у системі міста, району. Педагогічний колектив вільний у виборі шляху, але відповідальний  за результат. Розуміння цього дає надію, що у гімназії є майбутнє, адже гімназія – це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться.

Науково-методична рада гімназії
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 909
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018