Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Заняття школи молодого вихователя в ДНЗ №5
08.12.2014, 14:08

У ДНЗ №5  відбулося ІІ засідання Школи молодого вихователя, яке було присвячене темі  «Формування елементарних математичних уявлень у дітей дошкільного віку».  Гостям-педагогам було приставлено заняття з математики з дітьми середньої групи. Вихователь вищої категорії Калініченко Ольга Миколаївна майстерно провела заняття, застосовуючи ігрові прийоми  за методикою З.Д’єніша.  Діти  в казковій атмосфері легко виконували завдання та  вправи з ФЕМУ.

Під час лекції – практикуму «Мислення та пам'ять. Особливості розвитку дітей дошкільного віку»,   молодим педагогам надалась можливість прийняти участь у іграх, завданнях і вправах,  які практичний психолог Зюзько Світлана Василівна рекомендувала для роботи з дітьми.

Вихователь-методист  Колчик Вікторія Михайлівна в консультації  "Елементарні математичні уявлення: ключові питання методики та організації занять", нагадала про принципи, основні поняття, методи і прийоми навчання дітей математиці. Були проаналізовані етапи  заняття і орієнтовне щотижневе планування.

Сподіваємося, що  теоретичний, практичний матеріали та ґрунтовний аналіз заняття допоможе молодим вихователям ефективно використовувати  отриманні знання в своїй роботі з дітьми. 
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 906
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018