Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Заняття «Техніки життя в кризових умовах» в Миколаївському муніципальному колегіумі
17.11.2014, 13:37

Особистісна історія людини… У кожного із нас є своя програма життя, яка впливає на наші наміри, думки. Вони з’являються в наших словах, образах, думках, звуках, відчуттях, рухах. Думка – це специфічний універсальний інструмент. Саме за допомогою думки ми створюємо наш унікальний світ.

Отже, для того, щоб змінити щось в житті (стан здоров’я, взаємостосунки з людьми, власну самооцінку) необхідно звернутися до себе і змінити свою внутрішню програму поведінки, свої думки, тобто змінитися самому.

У цьому навчальному році місяці педагогічний колектив Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки на семінарському занятті «Техніки життя в кризових умовах» спробував доторкнутись до мрії бути абсолютно щасливим, з метою зробити щасливими людей, які знаходяться поряд. Педагоги школи в групах символічно зобразили життя і зробити висновок, що наше життя — це завжди несподіванки, сюрпризи, це повороти, роздоріжжя, розгалуження головної дороги, які й символізують кризові ситуації.

Члени педагогічного колективу ставили перед собою запитання: як допомогти організму людини зберігатися, розвиватися, долаючи ті чи ті перешкоди, виявити, реалізувати весь свій потенціал, максимально гармонізуючи свою структуру, а відтак і життєвий світ?

Педагоги ділилися своїми індивідуальними способами зняття емоційної напруги після стресових ситуацій , здійснювали позитивний аналіз дещо важких ситуацій. Вчитель молодших класів Мельничук Лала Іванівна навіть запропонувала спеціальний танок, який не тільки знімає напругу, а й підіймає настрій. Колектив із задоволенням підтримав цю ідею, і педагоги з дитячим азартом затанцювали . Після цього відмітили: «Дійсно, дієво!!!!»

Учителі давали відповідь на запитання: «Що означає бути щасливим? Чому я маю бути щасливим? Чому я заслуговую на щастя?»

Учасники семінару створили гасло життя, яке зафіксували в мобільному телефоні.

І головне – усі зробили висновок : «Тільки щаслива людина може зробити щасливими інших людей.»

Тож будьте щасливими!!!
 

Гіштимулт Тетяна Іванівна,

практичний психолог ММК ім. В.Д.Чайки

 

 


Додав: Electronik |
Переглядів: 491
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018