Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Запобігти, врятувати, допомогти! (День цивільного захисту в школі №13)
13.04.2015, 21:26

    Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 10 квітня у ЗОШ № 13 відбувся  День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

     Розпочався цей день з лінійки, під час якої директор школи ознайомив присутніх з метою та планом проведення дня ЦЗ у школі. А потім перед учнями й гостями школи виступила агітбригада ДЮП, нагадавши присутнім, що вогонь може бути не лише другом людини, а й ворогом.

    На першому і другому уроках  у цікавій та змістовній формі класні керівники провели для учнів відкриті заходи з цивільного захисту різної тематики: «Пожежа та її причини. Дії учнів під час пожежі в приміщенні» (7 кл.), «Перша долікарська допомога при ударах, вивихах, переломах» (8 кл.), «Тероризм – глобальна проблема людства» (9 кл.), інсценізація казки «Вогонь – друг чи ворог?» (4 кл.), «Вчимося діяти в надзвичайних ситуаціях» (4 кл.), «Кровотеча. Перша медична допомога при кровотечах» (10 кл.).

    З метою розширити знань дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС було проведено тематичні класні години «Дзвони Чорнобиля».

    Також протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми, виставки стіннівок, малюнків, практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.  

    Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

    Закінчився День підбиттям підсумків проведення Дня ЦЗ, під час якого директор школи визначив на скільки досягнута мета і як вирішені завдання Дня ЦЗ.

    День цивільного захисту під девізом «Запобігти, врятувати, допомогти!» пройшов цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Методична рада школи

Фотографии в альбоме «ЦЗ», автор kolinkoelena на Яндекс.Фотках


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1100
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018