Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Засідання м/о в ДНЗ №53 «Математику вивчаємо, одночасно цікаві знання з природи здобуваємо»
29.04.2015, 17:40

На базі дошкільного навчального закладу №53 «Струмочок» відбулось методичне об’єднання вихователів за темою «Формування елементарних математичних уявлень, ознайомлення з навколишнім, природою у групах дошкільного віку в системі інтегрованих занять».   

У роботі методичного об’єднання взяли участь вихователі, вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів №23, 52, 53, 74,  141.

Під час відкритих  занять з вихованцями молодшої та старшої груп  відвідувачі МО змогли простежити як на практиці відбувається інтеграція, сінтез різних роздилів програми та  взаємне проникнення різноманітнх  видів діяльності.

Так на занятті з дітьми молодшої групи  за темою «Морські мешканці в гостях у малят» вихователь Гаврилюк Агнесса Іванівна продемонструвала, як можна поєднати збагачення знань дітей про мешканців моря, водночас закріплюючи раніше набуті знання з математики/

Цікавим та насиченим енциклопедичними знаннями було заняття в старшій групі «Комахи навесні», яке провела Гордова Інна Вікторівна. Вихованці перетворились на юних дослідників-ентомологів, які готували репортаж про комах для дитячого журналу. Завдяки цікавим математичним прийомам діти не тільки закріпили раніше набуті знання про комах, та ще отримали нову інформацію. 

Завдяки змістовній консультації, яку провела  керівник методичного об’єднання, вихователь-методист ДНЗ №141 Бороздіна Олена В’ячеславівна,  учасники методичного  отримали зрозумілу, доступну повно інформацію щодо проведення та значення інтегрованих занять. Це допомогло провести ґрунтовне обговорення побаченого, надати колегам поради та пропозиції щодо удосконалення власної педагогічної майстерності.

Круглий стіл з обміну досвідом щодо удосконалення розвивального середовища за темою засідання викликав  зацікавленість всіх учасників та надихнув на нові пошуки у виготовленні посібників та дидактичних ігор.

Підсумки роботи кущового методичного об’єднання у 2014-2015 навчальному році підвела керівник КМО  вихователь-методист ДНЗ №141 Бороздіна О.В.

Завідувач ДНЗ №53 Тьоміна Ю.Р. 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1094
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018