Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 16
Гостей: 14
Користувачів: 2
kolinko, Admin_Vasilishin


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Засідання обласної творчої лабораторії розвитку початкової освіти на базі ЗОШ №3
17.12.2014, 19:33

17 грудня 2014 року на базі ЗОШ №3 відбулося засідання обласної творчої лабораторії розвитку початкової освіти в галузі «Суспільствознавство» з проблеми «Реалізація завдань галузі «Суспільствознавство» у межах викладання курсу «Я у світі».

У ході засідання розглядалися такі питання: формування в учнів початкової школи соціальної та громадянської компетентностей як ключових та предметних у межах викладання курсу «Я у світі», особистісно ціннісне спрямування предмета «Я у світі», перспективи реалізації нового змісту суспільствознавчої освіти в початковій школі на основі компетентнісного та особистісно-орієнтованого підходів.

Під час практичної роботи учасники відвідали та проаналізували уроки предмета «Я у світі» у 3-му класі з метою підготовки методичних рекомендацій для вчителів початкових класів щодо викладання нового предмета «Я у світі»; проаналізували підручники «Я у світі» для 3-го класу (автор Бібік Н. М.), «Я у світі» для 3-го класу (автори: Тагліна О. В., Іванова Г. Ж.).

У роботі творчої лабораторії взяли участь керівники районних творчих лабораторій розвитку початкової освіти в галузі «Суспільствознавство», учителі початкових класів, які проводять апробацію підручників

 

 


Додав: kolinko |
Переглядів: 710
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018