Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Засідання ради профілактики правопорушень серед неповнолітніх в ЗОШ №47
20.01.2015, 11:32
16.01.2015 в Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів №47 відбулося чергове засідання ради профілактики правопорушень серед неповнолітніх. Тема для обговорення «Кримінальна відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів», а саме, крадіжка та шахрайство.

Засідання профілактичної ради проводилося серед учнів 8-11 класів, на яку було запрошено 102 учня.

Директор школи Моторна З.В., яка є головою ради, сказала, що на сьогодні в школах гостро стоїть питання про скоєння правопорушень та злочинів серед підлітків. Зінаїда Володимирівна зазначила: «Профілактика правопорушень неповнолітніх, передусім є проблемою педагогічною, бо вона пов'язана з вирішенням певного кола виховних завдань, тому в цій справі особливе місце має зайняти рання профілактика. Традиційно з даного питання проводиться кропітка робота з учнями. Основне завдання школи підготувати дитину до дорослого життя».

На засідання ради запрошені спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Кабацюра О.Л. та Миронова О.О.

Мова йшла не тільки про злочини, які вчиняють неповнолітні, а й про наслідки та відповідальність, яка настає за їх скоєння. Спеціалістами служби роз'яснено ст. 22 Кримінального кодексу України, про вік з якого настає кримінальна відповідальність. Відповідно до ч.2 ст.22 ККУ кримінальна відповідальність може наставати з 14 років, за скоєння тяжких злочинів, серед яких є крадіжка, грабіж, розбій, шахрайство (ст.185,186,187,190 ККУ).

Члени ради профілактики дійшли спільного висновку: «Людина сама відповідає за свої вчинки».
Додав: aliona91 |
Переглядів: 793
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018