Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

ЗОШ №57 отримала почесну нагороду
07.11.2014, 14:52

Не грайся словом. Є святі слова,
Що  матері з доріг вертають сина.
Спіши до неї, доки ще жива,
Допоки розум і допоки сила.
Знайди те слово - вічне і земне.
За часом час нам світ перестилає.
Минуще все. Лиш слово не мине
І та любов, що смертю смерть долає.

Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас. Першим до нас приходить слово... З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою. "Мама, тато, баба, льоля, киця, жижа", - лепече дитина. Які дивні перші двоскладові слова! А потім знання зі словесності поширюються. Дитина спинається на ноги, пізнає за день десятки нових слів, звучних та красивих: сонечко, квітка, вода, трава... Світ - мов казка. І пізнаємо ми його за допомогою слова.

06 листопада Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти гостинно зібрав усіх, хто прилучився до результативної участі миколаївських школярів і студентів у інтелектуальних змаганнях 2014 року.

Захід проведено напередодні Дня української писемності та мови, бо немає жодного справжнього українця, який би не був зачарований її мелодійністю, душевністю. Великий Кобзар став основоположником української літературної мови та збагатив літературну мову нашого народу, перетворив українське слово на чисте золото поезії. На цьому заході  пошановували  Миколаївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка. Нас переповнювала гордість,що наші діти та молодь  цінують українське СЛОВО.

Мово наша! Мудра Берегине, що не давала погаснути земному вогнищу роду нашого і тримала народ на небесному олімпі волелюбності слави і гордого духу, живи і надихай народ наш!

Методична рада закладу

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 694
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018