Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Зустріч учнів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки з Чарльзом Макконнелом
29.10.2014, 09:33

28 жовтня в актовому залі колегіуму відбулася зустріч з колишнім волонтером Корпусу миру США в Миколаєві в 2008-2010 рр. Чарльзом Макконнеллом. Чарльз завітав до нашого міста, аби бути спостерігачем на позачергових парламентських виборах 26 жовтня від Українського конгресового комітету Америки і залишився тут, щоб зустрітися з друзями і знову відчути тепло і щирість миколаївців.
На зустрічі Чарльз розповів трохи про себе: більше 40 років він пропрацював на американському телебаченні, багато мандрував, у 2008 р. приїхав до нашого міста як волонтер Корпусу миру аби бути корисним нам своїми знаннями і досвідом. Організував у Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького Англійський клуб, викладав у ЧДУ ім. П. Могили, допомагав громадським організаціям Миколаєва, зокрема й Раді національних товариств Миколаївської області. Цього року він також був спостерігачем на Президентських виборах в Україні. Зараз живе в м. Портленді (шт. Орегон), займається волонтерством: працює в музеї науки і є медіатором в суді.
Учні колегіуму з інтересом слухали гостя; їх цікавило життя в Америці, проблеми цієї держави, американська освіта, що є спільного й відмінного між нашими й американськими школярами, їх інтереси тощо. Прозвучало питання й про расизм, чи є актуальною зараз ця проблема для сучасної Америки. Були й питання особистого характеру: Ваше ставлення до смерті, релігії, грошей; Ваші мрії; чи подорожували Ви Україною й світом; чим Вас привабила Україна тощо.
Загалом, ось таке невимушене спілкування тривало близько 3 годин. Здається, ті, хто був присутній на зустрічі, отримали достатньо інформації про сучасну Америку й життя в ній, а розмова англійською мовою дала можливість вдосконалити навички її розуміння. Наприкінці зустрічі учні подякували гостю за те, що він знайшов час поспілкуватися з ними й розповісти про свою країну й радо запросили відвідати Миколаївський муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки знову.

Прес-центр колегіуму

  


Додав: Electronik |
Переглядів: 354
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018