Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Зустріч учнів ЗОШ №40 з ветераном
27.04.2015, 11:41

Щоб виховати молодь у дусі поваги до подвигів переможців у боротьбі з фашизмом, «Ніка-Тера» провела зустріч учнів нашої школи з ветераном Довбиш Миколою Федоровичем. Також заплановано низку подібних заходів і в інших школах Корабельного району.

Напередодні Дня Великої Перемоги до нашої школи завітав ветеран Довбиш Микола Федорович. Більшість з нас про Велику Вітчизняну війну знає з книг і кінофільмів. Ветерани ж бачили її на власні очі. Хто, як не вони, знають, якою ціною дісталася Перемога? А нам, поколінню, що не пізнало жахи тієї війни, необхідно більш повно і детально знайомитися з правдивими розповідями про страшний час.

На зустріч з учнівською молоддю ветерани приходять, як на парад, в урочистому костюмі з орденами. Хвилюються неймовірно, хоча, як справжні військові, намагаються не видавати своїх емоцій.

Не дивлячись на роки, Миколі Федоровичу до-речі 93 роки,він згадував про війну та про великий подвиг, який ми ніколи не забудемо. Микола Федорович розповідав про те, як його зарахували до піхоти, про виховання дітей у часи його молодості, про фізичну підготовку, патріотизм, про те, як люто нападав ворог і як героїчно захищали солдати нашу Вітчизну. Розповідав він жваво, із захопленням, дивуючи школярів знаннями іноземної мови (німецької) та розповідями про свою діяльність. Учні уважно слухали. Звісно,часу було мало для того, щоб розповісти все. Нас дуже вразила його розповідь.

Ми  пишаємося тим, що до нас завітала така людина, справжній герой. Бажаємо йому, а також всім ветеранам, міцного здоров’я , щастя та довгих років життя! Кожен з нас низько вклоняється їх великому подвигу. 

Прес центр школи 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 962
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018