Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

5 клас ЗОШ №29 у музеї суднобудування і флоту
17.03.2016, 11:49

15 березня 2016 року учні 5 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 відвідали Миколаївський музей суднобудування і флоту. Він є єдиним в Україні музеєм суднобудування і флоту, створеним у 1978 році.

 


Експозиція музею розміщується у дванадцяти залах і налічує близько трьох тисяч музейних предметів. Експонати першого залу переносять у часи Київської Русі, розповідають про початок судноплавства по Дніпру та Бугу, по Чорному і Середземному морях. Це малюнки давньогрецьких суден, ілюстрації до «Історії» Геродота заслуженого художника України В.Бахтова, археологічні знахідки з античної Ольвії, фрагменти кам’яних якорів.

 

 


Особливий інтерес в учнів викликала експозиція, яка розповідає про заснування та розвиток закладеної в 1788 році Інгульської верфі, завдяки якій на карті Європи виникло корабельне місто - Миколаїв, назване на честь Святого Миколая – покровителя моряків. Назву «Святий Миколай» отримав і первісток Інгульської верфі – 44-гарматний фрегат, спущений на воду 25 серпня 1790 року.

 

 


Про бойові походи кораблів миколаївського будівництва розповідають документи, фотографії, особисті речі, нагороди моряків.
Гордістю музею є колекція моделей військових кораблів, побудованих на штапелях миколаївських суднобудівних заводів.
Відображена в музеї і історія створення споруд, кранів на миколаївських суднобудівних підприємствах.
Центральне місце в експозиції займає вітрина з моделлю та матеріалами науково-дослідного судна для зв’язку з космосом – «Академік Сергій Корольов».
Дітям дуже сподобалася розповідь екскурсовода та експонати. Радимо всім бажаючим відвідати Миколаївський музей суднобудування і флоту.

 

 


Прес-центр 5 класу

 


Додав: school29nik |
Переглядів: 943
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018