Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

A dream becomes a goal when action is taken toward its achievement (Мрія стає метою, коли виконано дію для її досягнення. ЗОШ№57)
01.03.2016, 12:18

Є відомий вираз «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». Так склалося, що більшість з нас володіє російською мовою. Але змалечку ми вивчаємо і англійську також. Отже, сміливо можемо сказати, що ми «тричі людина!»

Відкривався тиждень тематичною радіолінійкою, яку вели двома мовами учні 8-а класу - Болюх Дмитро та переможиця міської олімпіади з англійської мови Лєбах Анжела.

І вже наприкінці лінійки було оголошено перший конкурс. Ведучі запропоновали уважно прослухати уривок з поезії Тараса Григоровича Шевченка, перекладений англійською, та зрозуміти, звідки цей уривок.

Знавців виявилося набагато більше, ніж очікувалося...) Перший приз дістали одразу два учні 11-А класу - Афанасьєва Анастасія та Тімохін Олексій.

Несподіванкою було те, що серед переможців цього конкурсу навіть була вчитель математики Чайковська Тетяна Володимирівна!Відкрився також конкурс стіннівок! І  завершив перший день КВК серед учнів 7-х класів. Перемогла команда 7-Б класу ( капітан Чернега Данило). У ході програми: Придумати назву команди, гасло, вікторина, конкурс капітанів, відео із завданнями про Велику Британію та підрахунок голосів. Час змагання - 45 хвилин. Всі залишились задоволені, особливо вчитель, Новікова Катерина Сергіївна Другий день розпочався цікавими 15-хвилинками, які підготували старшокласники для учнів 5-7 класів. Не дивлячись на каверзні запитання після презентації, всі класи залишили ведучих без "солодкого", виборовши усі без вийнятку цукерки.

Другий день розпочався цікавими 15-хвилинками, які підготували старшокласники для учнів 5-7 класів.Далі був брейн-ринг для учнів 6-х класів «Дивовижна англійська», вчитель Коссе Наталя Петрівна. Учні продемонстрували чудову ерудицію, відповідаючи на питання, добираючи антоніми, відгадуючи загадки. але найцікавішим для них виявилося змагання "Біговий диктант" та "Намалюй оповідання". Переможці розташувалися у такому порядку - 6-А, 6-В, 6-Б клас. І завершив другий день КВК для учнів 11 класів «Знавці англійської», вчитель Гірняк Владислава Сергіївна. Тиждень продовжився брейн-рингом «Ерудит» для учнів 8-х класів, вчитель Мацько Оксана Олександрівна. Учні відповідали на питання, підготовлені суперниками, складали тестові завдання, відгадували визначні місця Лондону та жартували англійською. Найактивнішим виявився 8-Б клас!Четвертий день тижня продовжила інтелектуально-розважальна гра «Чарівна подорож до країни знань» для учнів 3-х класів, вчитель Бежанова Оксана В'ячеславівна. Діти із задоволенням проводили фізкультхвилинки англійською, перекладали мультик, співали караоке, розв'язували ребуси та вигравали солодощі )))Найцікавішим було дізнатися, як навчаються діти в інших країнах світу. Наприклад, японські школярі починають кожен свій день у школі з прибирання, а діти в Африці вчаться всього два роки і одразу ж йдуть працювати...Було на грі й справжнє журі, старшокласники, які допомагали підраховувати бали. А от співставити одержані бали доведеться випускникам 20 травня на ДПА!

Прес-центр школи

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 809
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018