Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Акція «16 днів проти насильства» (гімназія №3)
26.11.2015, 20:28

Упродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція “16 днів проти насильства”, під час якої проводяться заходи з попередження й подолання насильства в сім’ї.

Про захист прав й інтересів підлітків, про те, як протистояти насиллю та жорстокому поводженню, ми неодноразово вже говорили на годинах спілкування з психологом і нашим класним керівником О.В. Склярук,  представником соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, юристами – всіма тими, хто захищає інтереси дітей.

Більшість людей знає адвокатів лише з одного боку - захист клієнтів під час судової справи. Але нам випала нагода поспілкуватись із адвокатом О.В.Скоробогатовим - професіоналом своєї справи. Олександр Володимирович вважає: «Безпечне життя залежить від особистих цінностей учня, цінностей родини, в якій виховується дитина». Якщо в родині зникла взаємоповага, підтримка та любов, то це призводить до руйнування гармонії в родинах і штовхає дитину на негативні вчинки. Розглядаючи цю проблему, адвокат зауважив: «Моє життя і здоров’я залежить від мене, від друзів та знайомих, що мене оточують».

 Нагорна Анастасія, Мельничук Марина,  8 – Б клас

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 847
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018