Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Акція «Батарейка на утиль»: естафета поколінь (гімназія №3)
30.04.2016, 13:40

Екологічний проект «Батарейка на утиль» об’єднав  гімназистів кількох поколінь. Ініціаторами виступили ще у 2014 році - учні 11-Б класу, у 2016 році уже учні 5-Б класу залучили всіх гімназистів, батьків і вчителів. 
Справа в тому, що використані елементи живлення (батарейки) відносяться до першого класу небезпечних відходів. Кожна батарейка, потрапляючи в оточуюче середовище, забруднює біля 20 квадратних метрів ґрунту або 400 літрів води. Процес відновлення екологічного стану може тривати до 3 років. Проблема є актуальною  і для  Миколаївської громади. 
Під час реалізації проекту ми:
• виступили на загальногімназійній лінійці з ініціативою прийняти участь в акції та розказали про шкідливість використаних батарейок при попаданні в ґрунт,
• встановили контейнери для збору відпрацьованих батарейок у гімназії, в під’їздах багатоповерхових будинків Корабельного району, де мешкають наші учні, 
• у 2014р. зібрали 4,8 кг відпрацьованих батарейок та відправили зібрані батарейки на завод по утилізації небезпечних відходів до м.Львів, а 23 квітня 2016р. до міської акції «Батарейка на утиль», що  присвячена Дню Землі, ініціативною групою 5-Б класу передано на утилізацію майже 4 кг використаних батарейок, зібраних гімназистами. 

Класний керівник 5-Б класу Букова Тетяна Анатоліївна


 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 840
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018