Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Акція «Залишайся людиною!» в класичному ліцеї
05.12.2015, 13:40

Факти жорстокого поводження з дітьми, зневажання їхніх інтересів є надзвичайно актуальними у нашому суспільстві. Діти не знають  своїх прав. Бояться попросити допомоги у разі виникнення прояву насильства.

Насильство, за визначенням світової спільноти, не тільки робить людину залежною, а й принижує її гідність, завдає шкоди психічному і фізичному здоров’ю, стає серйозною перешкодою у подальшому житті.

Під гаслом «Давайте скажемо «Насильству СТОП!» з 25 листопада по 10 грудня проходить Міжнародна акція «16 днів проти насилля». У нас проходили різні заходи, націлені проти насильства та жорстокості.

Всі охочі долучились до акції “Синя стрічка” та прослухали радіо повідомлення про значення саме синього кольору стрічки.

Початок цієї акції поклала історія, що відбувається навесні 1989 року. Мешканка Норфолка (США) Бонні Фіней  довідалася про  загибель свого  чотирирічного онука Майкла. Хлопчик неодноразово був травмований та  постійно отримував знущання від батьків. Він був вбитий у власному будинку.

Те, що сталося, настільки сколихнуло Бонні Фіней,  що вона вирішила  присвятити своє життя боротьбі з насильством над дітьми. Під час  похорону онука вона прив’язала синю стрічку до антени свого  фургона, тим самим вона хотіла привернути увагу людей до цієї проблеми. Незабаром її підтримали різні агентства, ділові кола, місцеві співтовариства. Багато добровольців приєдналося до неї. Чому саме синя стрічка?

Бонні Фіней пояснює це  тим, що вона не може забути  синці на тілі своїх онуків. Синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством і захищати  дітей  від насилля.

У п’ятницю учні нашого ліцею приєдналися до акції “Залишайся людиною”, яка проходила 4 грудня. Волонтери роздавали пам'ятки учням та всім, хто хотів приєднатися до акції.  Найактивніші одягали рожеві браслети з гаслом “Залишайся людиною”. Після першої пари ліцеїсти мали змогу прослухати радіопередачу “Стоп насильство”, яку підготували учні 9-А класу.

На класних годинах для старшокласників проведений відеолекторій. Переглянувши соціальні ролики, учні мали змогу висловити своє ставлення до глобальної проблеми насилля та жорстокості. Діти емоційно включилися в обговорення даної проблеми та спільними зусиллями розробили пам'ятки, які допоможуть зберегти їхнє життя і здоров'я у випадку насилля.

Ми гостро реагуємо на біль і образи по відношенню до себе і не замічаємо, як кривдимо інших самі. Саме про це замислились наші учні під час різних заходів акції. Залишайся людиною!

Прес-центр ліцею


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 891
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018