Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Через терни до зірок. Екскурсія до Миколаївської астрономічної обсерваторії (ЗОШ №13)
12.04.2016, 15:26

Ви цікавитеся астрономією? Мабуть, ви не знаєте, що це за наука? Можливо, ви хоча б любите спостерігати за нічним небом, рясно усіяним зірками? А я не тільки люблю спостерігати за небесними зірками, але й багато читаю про історію космонавтики, про польоти перших космонавтів, про видатних дослідників космічних просторів. Тому з великим зацікавленням сприйняв звістку про те, що на весняних канікулах наш клас відправиться на екскурсію до Миколаївської астрономічної обсерваторії. На мою думку, ця екскурсія справила велике враження не тільки на мене, але не залишила байдужим нікого з моїх однокласників. Із зацікавленням слухали розповідь наукового співробітника обсерваторії й наші батьки.

Ми змогли дізнатися про те, що наша Миколаївська астрономічна обсерваторія являє собою цілий науково-дослідний інститут. Спершу вона називалася Обсерваторія Чорноморського флоту і була заснована в 1821 році. Це був перший подібним заклад в Україні, а зараз є однією з найстаріших обсерваторій Східної Європи. Це наукова установа.

Обсерваторія розташована в центральній частині нашого міста на висоті 52 метрів над рівнем моря. Першим директором був призначений Карл Христофорович Кнорре. Одночасно з діяльністю з підготовки морських офіцерів він займався науковими астрономічними дослідженнями. Наш екскурсовод не тільки докладно розказав нам про історію створення астрономічної обсерваторії, але й показав різні телескопи, які допомагають вести регулярні спостереження за різними об’єктами ближнього космосу. За допомогою одного із телескопів ми змогли навіть спостерігати за міською телевишкою, а також проекцію Сонця.

Час, проведений в астрономічній обсерваторії, минув непомітно, і ми поверталися додому сповнені неймовірних вражень.

Учень 5 класу Простяков Євген


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 346
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018