Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Дбаємо про безпеку дітей (ДНЗ №143)
20.05.2016, 13:20

На базі ДНЗ №143 (завідувач Калиниченко Т. С.) за участю відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення адміністрації Заводського району пройшов показовий «Тиждень безпеки дитини», де були присутні завідувачі та методисти дошкільних навчальних закладів Заводського району, інспектор управління освіти Миколаївської міської ради, викладач міських курсів ЦЗ м. Миколаєва, представник територіальних органів ДСНС України Заводського району.

Запрошені мали можливість ознайомитися із організацією і порядком дій формувань ЦЗ, їх завданнями та оптимальним використанням їх можливостей.

Крім цього, гостям показового «Тижня безпеки дитини» були презентовані документи з організації та проведення заходів з ЦЗ.

За сигналом «Увага всім!» проведено відпрацювання дій персоналу ДНЗ у разі виникнення надзвичайної ситуації, здійснено евакуацію дітей з приміщення

ДНЗ № 143 з використанням ватно-марлевих пов’язок.

Але найяскравішим моментом останнього дня Тижня безпеки дитини, звичайно, стали виступи маленьких вихованців. Музична розвага «Сльози пожежу не гасять» підкорила серця присутніх.

Підсумки заходу підбив представник Навчально – методичного центру ЦЗ та БЖД Миколаївської області Жернаков Юрій Володимирович.

Він  подякував колективу ДНЗ №143 за якісну та професійну підготовку заходу і висловив побажання щодо подальшої плідної співпраці з НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області, педагогічні працівники якого реально допомагають освітянам міста у вирішенні важливих питань з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в дошкільних навчальних закладах.

Методична рада закладу


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 878
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018