Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

День ЦЗ у ЗОШ №60
24.04.2016, 15:46

Цивільний захист….. Це поняття  все  глибше  входить в наше сьогодення. Уміти захистити себе в будь-якій надзвичайній ситуації  повинен кожен.

22 квітня – День Цивільного захисту в навчальних закладах нашого міста.

У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60 розпочався цей День загальношкільною лінійкою, яка налаштувала  всіх учасників  навчально-виховного процесу на сприйняття   та виконання завдань цивільного захисту в разі необхідності .

На лінійці були представлені шкільні формування: група охорони громадського порядку, ланка пожежогасіння, санітарний пост.

В ході Дня ЦЗ увагу учнів привернули агітаційно-пропагандистські заходи: виставка розмальовок «Це повинен знати кожен!», захист стінних газет, тематичні виставки.

Навчально-методичні заходи були представлені єдиним уроком пам’яті «Земля, обпалена Чорнобилем». Уроки-тренінги сприяли повторенню знань, умінь і навичок дітей з питань безпеки. Цікавими були й оперативні паузи, які передбачили необхідність привернути увагу школярів до того, як поводити себе при виявленні підозрілих предметів. Діти бачили навколо себе «цікаві» предмети, кольорові, дивні. Їх так хочеться підняти, але .. майже всі цього не робили, а діяли за правилами. А хто  поводив себе  не так (таких дітей, на радість, майже не було), одержував пам’ятку «Обережно з підозрілими предметами».

Не обійшли цього  разу учнів і практичні заходи, в які входила евакуація школи за сигналом «Увага,  всім!», звіти формувань, виступ команди Дружин юних пожежних, показові  виступи співробітників ГУ ДСНС  України у Миколаївській області та Акватеона Федерації підводного спорту України (гостей Дня ЦЗ в школі).

Спортивні заходи були представлені  естафетою з ЦЗ учнів старших класів.

У ході Дня ЦЗ поетапно оцінювали кожен клас, що дало можливість підвести підсумки конкурсу «Кращий клас  під час Дня ЦЗ».

Миколаївська загальношкільна школа І-ІІІ ступенів №60, флагман освіти України дбає про національно-патріотичне виховання молоді. Результати Дня ЦЗ ще раз підтвердили високу громадянську позицію учнів школи.

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 784
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018