Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

День юного натураліста (ЗОШ №29)
21.09.2015, 09:00
Бережімо люди, землі, води,
Кожну квітку в лузі, деревце!
Вбивцею не стань краси – Природи.
Пам’ятаймо, діти, й ми про це.

З метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи та інших біологічних напрямів учні Миколаївської ЗОШ I-III ступенів №29 прийняли активну участь у міському етапі Всеукраїнської акції «День юного натураліста».
19 вересня в приміщенні Миколаївської міської станції юних натуралістів відбулось святкування 90-річниці юннатівського руху. Нашу школу представляли учні 6 класу Гайченко Максим, Серьогін Анатолій, Шевченко Поліна та учні 7 класу Пеліпас Софія і Рибалко Олександр. Вони звітували про природоохоронну роботу в нашій школі. Наша робота, звіт про неї та презентація були оцінені. Ми отримали ІІІ місце в місті і були нагороджені грамотою управління освіти Миколаївської міської ради та міської станції юних натуралістів.
«Не посадила людина жодного дерева — плати штраф за користування повітрям», — ці слова належать О. Довженкові, великому українському письменнику, кінорежисеру, гуманісту. Він залишив не лише безсмертні твори мистецтва, а й сад, посаджений навколо кіностудії, названої його іменем. Давно перестало битися серце великого українця. А сад навколо студії цвіте і цвістиме багато літ. Але за однієї умови, якщо нічия рука не знищить цю красу.
Тому нині на першому місці для учнів ЗОШ №29 – догляд за тими деревами та кущами, які були висаджені протягом року. Будьте ж творцями краси! Бо без любові до землі, до праці на ній не буде щастя ні нам, ні дітям нашим, ні онукам.

Дибченко Валентина Іванівна, вчитель біології ЗОШ №29


Додав: надія |
Переглядів: 1122
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018