Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

День Соборності України в ЗОШ №29
22.01.2016, 15:33
Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності.
В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День незалежності і соборності України.
На виконання Указу Президента України «Про відзначення у 2016 році Дня Соборності України» (№ 731 від 30 грудня 2015 року), 22 січня 2016 року у стінах нашої школи відбулися тематичні заходи, спрямовані на виховання нацiональної свiдомостi учнiв, людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.
А саме: в центральному шкільному холі оформлено виставку документальних та фотоматеріалів, дитячих малюнків «Соборна, вільна і єдина моя прекрасна Україна»; проходив огляд літератури в шкільній бібліотеці на тему: «Соборність України. Україна і сучасний світ.».

Для учнів 1-11 класів під керівництвом вчителя історії, директора школи Грицюк Лариси Анатоліївни проведено єдиний урок Соборності «Єднання заради Незалежності» на високому рівні.

Під час заходу лунали пісні про Україну у виконанні Видойник Вікторії, Бикович Софії. Всі разом заспівали Гімн України, тримаючи в руках жовті та блакитні кульки. Увесь зал аплодував юним декламаторам Тарченку Д., Гайченку М. На обличчях дітей і дорослих сяяли добрі посмішки!

Свято вдалося на славу!


Кожен відчув себе справжнім патріотом. А в серцях палав вогник надії на те, що у нас на Україні все буде добре!!!

Додав: надія |
Переглядів: 879
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018