Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ЗОШ № 40
15.10.2015, 08:46
14 жовтня в нашій державі відзначають День захисника України. Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Захист Вітчизни став справою всіх українців, тому для його відзначення свідомо вибрано 14 жовтня – день Покрови Пресвятої Богородиці, котрий ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни.
З нагоди Дня захисника України в Миколаївській ЗОШ № 40 пройшли цікаві заходи.
Розпочалося святкування з урочистої лінійки, яка пройшла у формі концерту. Учні пригадували козацькі часи, повязували ті часи із сучасністю. На святкуання були запрошені колективи «Вітовчанка» та «Перлинка». Всім дуже запамяталоися їхні виступи.
Після лінійки пройшла ярмарка «Дари осені». Ярмарка зібрала у дружну родину учнів, учителів, батьків. Продавали все, що душі заманеться: тістечка, печиво, яблука, горіхи, виноград, цукерки та, навіть, вироби декоративно-прикладного мистецтва, страви української кухні. Такі свята єднають, а діти мають можливість проявити всі свої здібності, вміння і таланти, знайомляться з українськими традиціями. Все було зроблено з душею, тож і ярмарка вдалася на славу!
П’ятикласники мали змогу переглянути мультифільм «Як козаки грали у футбол», адже це допомагає ознайомитися із зародженням та розвитком козацтва. Учні пригадали й пісні козацькі, взявши участь у конкурсі «Козацька пісня». Метою конкурсу було поглибити знання учнів про козацтво, популяризувати козацькі пісні. Учні 5-х класів прийняли активну участь у підготовці до цього свята: розучували козацькі пісні, готувались до виступу на сцені.
Школярі, одягнені у національні костюми, співали українських пісень. В залі вічувався дух патріотизму не тільки серед дітей, а й серед присутніх гостей – батьків та старшокласників.
На завершення, з метою підняття в учнів патріотичного духу, поглиблення знань учнів про традиційні свята українців, звичаї, обряди, народні ігри та забави в школі були проведені спортивні змагання «Козацькі розваги». Спортивні козацькі змагання демонстрували фізичні й розумові здібності. Юні козаки змагалися в силі, швидкості, спритності і відвазі в таких козацьких іграх, як: бій шаблею, перетягування канату, стрибки в мішку, історична вікторина. Фізична досконалість – були ознакою богатирів Київської Русі, Запорізької Січі і мають стати ознаками громадян нашої держави.
Діти змагались не тільки в спортивних здібностях, а й в умінні підтримувати один одного, бути єдиним цілим-справжнім колективом.
Всі ці заходи пройшли з метою залучення підростаючого покоління до джерел національної історії і культури, сприяли патріотичному вихованню, осмисленню себе як частинки великого українського народу й пробуджували національну самосвідомість, загартовували молодь фізично і морально.

Вчитель історії Кучеренко Т. О.
Додав: ЛВС |
Переглядів: 1072
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018