Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

ДНЗ №1 зустрічає гостей
11.04.2016, 13:04

На базі ДНЗ №1 «Північне сяйво» відбулося методичне об’єднання вчителів-логопедів Центрального району на тему «Навчання розповідання за серією сюжетних картин».

Роботу методичного об’єднання відкрила завідувач ДНЗ №1 Панасенко Валентина Сергіївна, яка презентувала  дошкільний заклад та познайомила з  програмою роботи методичного об’єднання.                                        

Вчитель-логопед Козій Л.М. надала консультацію «Методика навчання розповідання за серією сюжетних картин». Вона наголосила, що  робота за серією сюжетних картин забезпечує динамізм процесу сприймання і розповідання, дає змогу підтримувати високий рівень зацікавленості, інтелектуальної та мовленнєвої активності дітей під час мовленнєвого заняття.

Гостям було запропоновано для перегляду заняття з розвитку зв’язного мовлення «Шпаківня» з дітьми старшої логопедичної групи «А». Діти вдосконалювали вміння складати зв’язну, логічну, послідовну творчу розповідь за поданим початком з допоміжною опорою на серією сюжетних  малюнків.

Вчитель-логопед Ніколаєнко Т.А. представила увазі колег відеоогляд  інтернет - ресурсів та періодичних видань «На допомогу логопедам».

У рамках методичного об’єднання  була організована виставка сучасних та оригінальних авторських дидактичних ігор та посібників  з розвитку зв’язного мовлення, виготовлених педагогами ДНЗ №1.                

Під час аналізу, який провела керівник методичного об’єднання  Шаліна О.В., учасники заходу високо оцінили професіоналізм та педагогічну майстерність вчителя-логопеда, відмітили використання коректурних таблиць як ефективний прийом мовленнєвого розвитку дошкільників, дидактичне забезпечення навчального процесу, підкреслили взаємозв’язок педагога з вихованцями протягом усього заняття, побажали успіхів, творчої наснаги, та і надали ділитися досвідо з окресленого питання.      

Позитивні емоції викликало родинне свято за участю батьків та вихованців логопедичної групи «А». Вихователь   Євтушенко Н.О. цей захід проводила під гаслом «Без сім’ї немає щастя на землі». Кожна родина виявилася творчою, креативною, неповторною, а найголовніше – дружньою.  Присутнім вчителям-логопедам було показано, що для ефективності роботи з дітьми треба працювати у тісній взаємодії з їх батьками.

По закінченню заходу учасники висловили велику подяку адміністрації за теплий прийом, змістовну і цікаву роботу та корисний теоретичний матеріал, побажали творчого натхнення, успіхів  у  роботі.

Вчитель-логопед Козій Л. М.


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 844
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018