Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Добро як необхідність (гімназія №41)
17.10.2015, 17:32

«Не всі волонтери – поети, проте всі поети – справжні волонтери», -  каже Євген Олександрович Воробйов, людина, яка відчуває в собі гостру необхідність творити добро й щиро допомагати людям, даючи їм другий шанс та даруючи надію.

Відомий миколаївський поет, благодійник та волонтер завітав до нашої гімназії № 41 на зустріч з нашим самоврядуванням та членами гуртка «Юний журналіст». Ми всі зібралися за круглим столом, створивши таким чином певне коло взаєморозуміння, і почалася затишна бесіда. Гімназисти мали можливість поставити  Євгену Олександровичу ряд запитань, пов’язаних з його поетичною творчістю, винахідницькою та волонтерською  діяльністю, а також нам дуже хотілося, щоб він розповів нам про роки його навчання у нашій гімназії, адже він колишній її учень.

Писати вірші Євген Олександрович почав рано, з 13 років, і кожен вірш був пов'язаний з якоюсь знаковою, яскравою подією в його житті. Він часто  ототожнює  себе з ліричним героєм своїх поезій, тому називає свій поетичний доробок «мемуарами у віршах». Нам пощастило послухати декілька віршів у авторському виконанні.

Дуже зацікавив наших гімназистів багатофункціональний винахід БОМБО, за допомогою якого бійці та мирне населення в зоні АТО мали змогу готувати собі їжу, сушити одяг та грітися. Відносно своєї волонтерської діяльності, яка розпочалася в 2010 році, Євген Олександрович відверто каже, що допомога людям - це справжній наркотик. Переживши на собі весь жах безпорадності людини під шквалом пострілів,  він твердо вирішив робити усе, що було в його силах задля того, щоб хоча б трішки полегшити життя військових у зоні АТО. Коло добрих справ Євгена Воробйова поступово розширюється. Він допомагає миколаївським інтернатам, притулкам для людей похилого віку, переселенцям, а також підтримує спортивний молодіжний рух Миколаєва.

Нам було дуже приємно познайомитися з такою непересічною особистістю й надихнутися його прикладом. Сподіватимемося, що таких людей у нашому місті стане ще більше!

Учениця 11 класу Миколаївської гімназії №41 
 Безушко Єлизавета 

Додав: kolinko |
Переглядів: 888
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018