Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Дотик словом…(Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки)
26.11.2015, 00:15
Що вийде, якщо помножити повсякденний абсурд нашої реальності на талант наративу в’їдливо саркастичного письменника?
Вийде "Карбід" – роман з якого смієшся, коли читаєш, а потім, оглядаючись довкола, усвідомлюєш наскільки все це не смішно… і наскільки все це правда.

…Затишне кафе «Депо». Вечір. Молодь з інтелектуальними іскорками в очах. Публіка більш поважного віку, в яких читається бажання зустрічі з високодуховним. Тільки б передчуття не підвело. І воно таки не підвело!
Це здорово, що «Мережа» у рамках свого проекту намагається об’єднати суспільні організації та менеджерів культури з півночі, центру, півдня, заходу для створення літературно-дискусійних платформ.
Очікуємо на зустріч з молодим ужгородським даруванням (йому всього 27!) Андрієм Любкою. І от він перед нами… Вродливий, інтелектуально-філософський хлопчина з тонким почуттям гумору. Приємно були слухати його монологічну розповідь про себе та цитати поетичних і прозових творів – неординарних, проте таких, які посіяли зерна духовного в душі кожного присутнього.
Зробив анонс Андрій і своєму новому роману « Карбід», в якому йдеться про сучасні українські реалії. Книга написана у жанрі пригодницького детективу. Забігши наперед скажу – читається легко, на одному диханні, змушує думати і діяти. Це книга, яка крізь саркастичний сміх приховує багато трагічного: тут і любов, і національна ідея, і мрії, які розбиваються об буденну реальність…
Приємно, що сам А. Любка після діалогу назвав миколаївців думаючими і філософськими.
Ми, педагоги та учні колегіуму, що були присутніми на творчому вечорі-зустрічі, дуже вдячні організації «Мережа» за їх роботу і з нетерпінням чекаємо у своєму місті і інших творчих людей.
С.І. Євдокимова, учитель української мови і літератури
Додав: Electronik |
Переглядів: 848
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018