Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Дружба немає кордонів (ЗОШ №7)
14.04.2016, 15:14

З метою поглиблення знань про соціокультурне життя різних держав, знайомства з життям сучасного Миколаєва на весняних канікулах до школи №7 завітали друзі з училища «Св.св. Кирила і Мефодія» м.Бургас (Болгарія).

Протягом тижня їх чекали цікаві зустрічі, різноманітні екскурсії, відкрите емоційне спілкування. Ми познайомили наших друзів із історичними та культурними пам’ятками Миколаєва. Вони відвідали краєзнавчий музей, музей ім. Верещагіна, зоопарк, побували в російському драматичному театрі і  познайомилися з роботою ТОВ СП «НІБУЛОН».

Учні , вчителі, батьки ЗОШ № 7 щиро вдячні Герою України, генеральному директору ТОВ СП «НІБУЛОН»  Вадатурському О.А. та ввіреному йому колективу за надану допомогу під час зустрічі делегації з Болгарії.

Дуже щиро зустріли болгарську делегацію у палаці творчості учнів та в школі юних моряків.

Проте найбільш насиченим було спілкування під час зустрічі друзів у стінах школи №7. Усім запам яталася міжкультурна взаємодія молоді: миколаївські учні показали свої таланти, а діти з Болгарії познайомили присутніх зі своєю культурою.

В останній день перебування болгарської делегації відбулася поїздка до Одеси. Наших гостей дуже вразила неповторна атмосфера міста, його архітектура, чудові краєвиди.

Прес-центр школи
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 793
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018