Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

«Джерельцю» оновили покрівлю і музичну залу
09.11.2015, 15:56

Ще недавно покрівля дитячого садка № 67 «Джерельце» була у такому стані, що постійно протікала. Через це була затоплена одна з груп і музична зала. Однак сьогодні   усе по-іншому. Покрівлю капітально відремонтували, музичну залу і групу також привели до ладу.

- Ремонт розпочався наприкінці квітня цього року і тривав до кінця вересня. Було дуже багато роботи, ми групу і музичний зал ремонтували повністю, оновили підлогу, стелю, стіни, вікна нові встановили. Ремонт здійснювався за рахунок коштів міського бюджету. Завдяки цьому у нас тепер є затишний музичний зал, міцний дах над головою. І тепер нам не страшний ні дощ, ні сніг, - розповіла завідувач «Джерельця» Олена Єфименко.

«У 2015 році у бюджеті освітньої галузі міста були передбачені кошти на реконструкцію, капітальний і поточний ремонт покрівель 27 навчальних закладів. В основному ми з цим завданням вже впоралися - майже завершені ремонтні роботи. У дошкільному навчальному закладі № 67 ми здійснили реконструкцію покрівлі. На реконструкцію покрівлі, ремонт музичного залу і групового приміщення витратили близько 1 мільйона гривень. Ремонт проводився за сучасними технологіями і стандартами», - відзначила начальник управління освіти міської ради Ганна Деркач.

Оновлена група виглядає відмінно. Там затишно і тепло. Не відстає від неї й музичний зал. Малюкам він припав до душі, адже він просторий і світлий, а головне - стеля не тече.

На даний момент у дитячому садку № 67 "Джерельце" виховується 261 дитина.


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 896
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018