Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Екскурсія учнів Миколаївської ЗОШ № 40 на підприємство "НІБУЛОН"
11.10.2015, 22:19

9 жовтня 2015 року, Миколаївське підприємство «НІБУЛОН» організувало для учнів 10-11 класів Миколаївської ЗОШ № 40 екскурсію. Об’єктом для проведення заходу було обрано товариство з обмеженою відповідальністю СГП "Нібулон".
На сьогодні підприємство є одним з найбільших виробників і експортерів сільськогосподарської продукції (пшениці, ячменю, кукурудзи, соняшника тощо) в області. Більш того, це компанія зі світовим ім’ям, тому екскурсія саме на такому підприємстві не залишить байдужим жодного, особливо, якщо мова йде про перспективну учнівську молодь.

Екскурсію проводив Сергій Васильович Беседін. З дітьми було проведено інструктаж з техніки безпеки, після чого учні отримали можливість безпосередньо ознайомитися з виробничими цехами та всіма етапами виробництва. 42 учнів та 2 вчителів Миколаївської ЗОШ № 40 із захопленням слухали розповіді екскурсовода та спостерігали за складним процесом злагодженого механізму «НІБУЛОН».
Екскурсанти отримали детальну характеристику кожного з етапів виробничого циклу. Увагу випускників було звернуто на роботу представників таких професій, як головний інженер, технік, лаборант, агроном із захисту рослин. Діти уважно спостерігали за процесом праці кожного, щоб мати уявлення про те, з чим їм доведеться стикнутися у майбутньому, якщо вони нададуть перевагу вищезгаданим професіям.
Мандруючи підприємством, учні на власні очі змогли побачити складне обладнання, що керує роботою всього виробництва, та яким вправно користуються працівники «Нібулону».

Також дітям було продемонстровано й побутові умови працівників підприємства, що знаходяться на дуже високому рівні. Школярі побачили їдальню, в якій охайні працівниці подають їжу, що за смаком може позмагатися з домашньою. Та скуштували її.
Слід зазначити, що екскурсія викликала у дітей неабияке захоплення, адже не кожного дня надається можливість відвідати одне з найкрупніших підприємств району і навіть області, побачити все на власні очі і, можливо, остаточно визначитись з майбутньою професією.
Наприкінці зустрічі учні подякували організаторам екскурсії, висловили побажання продовжити цю цікаву практику відвідування ринкоутворюючихпідприємств та відмітили, що такі заходи вкрай важливі для формування позитивного іміджу робітничих професій серед молоді, адже руйнують усі стереотипи та демонструють, як насправді цікаво та соціально корисно працювати на виробничому підприємстві.

Педагог-організатор Караташ Н. А.


Додав: ЛВС |
Переглядів: 902
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018