Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 15
Гостей: 13
Користувачів: 2
pilot0804, Electronik


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Фестиваль «Юні козачата» в ДНЗ № 82
23.10.2015, 15:14

Національно-патріотичне виховання дітей -  одне з провідних завдань сучасної освіти згідно з вимогами Базового компоненту.

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу № 82 санаторного типу  «Лебідь» міста Миколаєва  разом з вихованцями та батьками взяли участь у проведенні обласного фізкультурно-оздоровчого, фольклорного фестивалю «Юні козачата».

У рамках Фестивалю національно-патріотична тема була висвітлена в різних формах роботи з дітьми.

У дитячій бібліотеці № 5 відбувся захід для дітей дошкільного віку на тему «Нащадки козацького роду». Працівники дитячої бібліотеки ознайомили дітей з історією виникнення козацтва, їх побутом та звичаями.

Проведено панораму комбінованих занять з народознавства та образотворчого мистецтва в різних вікових групах. Діти поповнили та систематизували знання з української народної символіки та ознайомилися зі славетною епохою українського козацтва.

З метою виховання у дітей любові до Батьківщини, високих морально-патріотичних якостей пройшов благодійний ярмарок у дитячому садочку. Діти разом з батьками та вихователями за символічну плату продавали різноманітні вироби та вторгували більше чотирьох тисяч гривень.

Вихованці разом зі своїми наставниками та завідувачем закладом – Богун Л.В. завітали до Миколаївського військового госпіталю, де дали гала-концерт для поранених воїнів, учасників АТО та пригостили їх солодощами, подарували малюнки та поробки, виготовлені власноруч. Вилучені кошти на благодійному ярмарку передали тяжко пораненому Кирилюку Олександру,  прапорщику 79-ої аеромобільної бригади, учаснику АТО.

У цей день в стінах закладу було проведено для педагогів засідання школи «Джерельце» на тему: «Козацька моя Україна». Вихователі поповнили та систематизували знання з історії становлення та розвитку українського козацтва.

Кульмінацією  Фестивалю стало музично-спортивне свято «Спритні, вправні дошкільнята – справжні юні козачата». Патріотична тематика золотою канвою мережила протягом всього дійства: розпочалося урочистим співом дітей Державного Гімну України, яскраві народні пісні та танцювальні композиції, козацькі ігри дозволили всім учасникам зануритись в атмосферу Запорозької Січі та  відчути себе нащадками славного українського роду.

Таким чином, проведена робота з патріотичного виховання створила фундамент, на основі якого можна буде зводити «будівлю» майбутнього громадянина-патріота рідної України.

Творча група ДНЗ № 82 «Лебідь»

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1130
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018