Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів














Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Фестиваль української народної пісні (ЗОШ №4)
30.09.2015, 12:21

Українська пісня - це геніальна поетична біографія українського народу. Ці слова належать великому О.П.Довженку. Саме з метою ознайомити з різножанровістю українських пісень, показати красу, багатство і велич народної пісні, виховати справжніх патріотів - у Миколаївській загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів №4 імені Б.І. Молчанова ясної, погожої осінньої днини відбулася змістовна і цікава подія – фестиваль української народної пісні. Це було свято дітей і дорослих: батьків, учителів, жителів мікрорайону. На шкільному подвір’ї, що заповнене вщент гостями, ніде й голці впасти: мало не всі стільці з кабінетів перекочували у двір; та все ж сидячих місць було мало.                                       

У фестивалі-конкурсі взяли участь учні 5-11-х класів. Тут представлялися і композиції, і феєрії, групові і соло виконання. Організатор свята – небайдужий  педагог-організатор школи Адамська Світлана Леонідівна – звернулась до  учасників із напутніми словами:

Нам повік любити рідний край,
Де квітка, пташка і зелений гай,
Де кожна вірна цій землі дитина
Живе єдиним словом – Україна!

Активно аплодували глядачі дебютантам фестивалю – учням 5-ого класу, які задушевно виконали пісню «Діти України». Схвилювало батьків та вчителів  і мелодійне виконання «Чорнобривців» ученицею 7-Б класу Ібрагімовою Аміною, «Ніч яка місячна, зоряна, ясная» співочим колективом учнів 8-А класу,  «Україна – це ти!» - самодіяльним дівочим ансамблем 7-А класу. Коли линула музична композиція «Одна калина» (її виконували учні 6-ого класу), «Калина» (соло дев’ятикласниці Динько Юлії), «Червона рута» (колектив 8-Б класу), то виникало враження, що всі  самодіяльні колективи Миколаївщини завітали до школи, настільки професійно і з любов’ю виконували школярі щирі українські пісні, народжені неосяжними степами, зеленими гаями і дібровами, високим явором і чарівною калиною. Апофеозом фестивалю стали  пісенні композиції «Україна» у   виконанні   десятикласниць   Мелікадамян  Аліси  й Ганчо Ганни та «Ой мій милий вареничків хоче» (виступ гурту хлопців та дівчат 11-ого класу).

Українська пісня живе з давніх часів, живе цілі покоління. Вона через віки проносить свою нев’янучу молодість, бентежить душу, вона вічна, як душа народу. Багато століть лунають пісні над нашою землею, як голос далеких предків, як дивовижний скарб українського народу. І поки житиме пісня в устах народу, доти житиме й сам народ. Цей висновок зробили всі учасники пісенного свята, яке насправді виховує почуття любові до української мови, народної пісні, гордості за нашу рідну Україну, за людей, які мають таку багату спадщину.

Бойко Неля Василівна, заступник директора з НВР





 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 920
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       







Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


































































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018