Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Фольклорний калейдоскоп у ЗОШ №45
10.03.2016, 12:15

Під такою назвою у загальноосвітній школі № 45 пройшло веселе свято. Це було свято історії, традицій та культури нашої України, народів країн Європейського союзу.

Наше місто, так і наша школа багатонаціональна. На території Миколаївщини живуть громадяни України 133 національностей. А в школі №45 їх навчається -14.

Це багато чи замало? Нам здається, що багато. У кожного народу є своя історія, традиції та свої звичаї. Поважая їх почуття, ми з зацікавленість відносимося до культурного надбання народів різних національностей. І тому Центр інтернаціональної дружби «Країнами та континентами» нашої школи активно співпрацює з міською  Радою національних товариств (голова Ахундов О.Р.), національними товариствами міста, Євроклубом «Діалог». Кожного року в школі проводяться великі фольклорні свята: « Мамині казки», «Ювілейні сторінки світової культури» та ін..

І в цьому році ми провели велике свято «Фольклорний калейдоскоп», на якому кожний класний колектив познайомив глядачів з традиціями Італії, Білорусі, Польщі, Швейцарії, Болгарії, Угорщини, Латвії та інших країн.

А спочатку всі учасники на веселій яр марці скуштували смачні страви цих країн.

Всіх своїх гостей зустрічали веселі українці разом з господаркою, роль якої зіграла  вчителька математики Карповська Л.В.

Гостинно запрошуємо до нашої школи.

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 928
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018