Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Формування природничої компетентності дітей дошкільного віку в процесі організації інтегрованих занять (ДНЗ №144)
04.11.2015, 13:05

На базі дошкільного навчального закладу №144 «Горобинонька» відбулося засідання методичного осередку вихователів за темою: «Формування природничої компетентності дітей дошкільного віку у процесі організації інтегрованих занять (закономірності та взаємозв’язки у природі; використання календаря природи і погоди, експериментально-дослідницька діяльність)»

Були присутні: головний спеціаліст з дошкільної освіти Миколаївської міської ради – Кузнєцова В.П., методист НМЦ – Романюк І.А., керівник МО вихователь – методист ДНЗ № 132 Слюсаренко О.І., вихователі-методисти та вихователі ДНЗ №№ 104,130,132,140,144.

Методичне об’єднання розпочала завідувач  дошкільного навчального закладу №144 Голосна Ірина Василівна, яка ознайомила присутніх з колективом закладу та основними напрямками роботи.

Керівник МО Слюсаренко О.І. представила програму методичного об’єднання на 2015-2016 н.р. До уваги педагогів були запропоновані інтегровані заняття з ознайомлення з природою «Повітря» (середня група) – вихователь Гончар Л.М., «Вода» (старша група) – вихователь Білоусова С.В. та майстер-клас «Лавова лампа», який провела практичний психолог закладу Лебєдіна Ю.І. .

Під час обговорення занять педагоги висловили свої враження та думки з приводу побаченого; звернули увагу на особливості інтеграції на заняттях. Відмітили  присутні вдалі методи та форми роботи з дітьми: ігри-досліди з Повітрулею, роботу з картками «Кому потрібне повітря», малювання мильними бульбашками, авторську казку про кругообіг води в природі, водяний оркестр, побажання воді.

Учасники методичного об’єднання позитивно оцінили роботу дошкільного навчального закладу №144

Методична рада ДНЗ 

Додав: kolinko |
Переглядів: 948
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018