Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Інтелект-квест у класичному ліцеї
14.04.2016, 14:35

Миколаївський класичний ліцей радо зустрів учнів  з різних навчальних закладів міста, приємно було бачити серед учасників і вихованців Станції юних техників. Інтелект-квест «Ми прагнемо перемоги розуму» проводився у рамках міського проекту «Моя країна - Україна», присвяченого 25-ій річниці Незалежності України.

Для проходження квесту учні об’єдналися у команди. Задачею команди стало пройти всі ключові пункти квесту та при виконанні завдань, набрати якомога більшу кількість балів. Для  орієнтування у команд була карта ліцею.

Щоб потрапити та черговий ключовий пункт, команди розгадували ребуси. У кожній команді були учні з різних навчальних закладів. Спостерігаючи за діями команд, ми побачили взаєморозуміння, дружню підтримку. Команди відвідали п’ять ключових пунктів.

На Станції історичній «Крамничка Старожитностей» учасники квесту познайомились із  виставкою історичних раритетів і предметів з родинних архівів працівників та учнів ліцею, відповіли на питання вікторини. Станція народознавча «Наша мова, українські народні звичаї та традиції» поглибила знання дітей про культурні надбання українського народу. А оскільки культуру народу зберігають люди, завданням команд було визначити відомих українців. З легкістю учні за портретами визначали українських діячів, які пропагують українську мову, традиції, культуру.

На науковій станції «Україна – космічна держава» команди дізнались про українців, які внесли вклад у розвиток освоєння космосу. А особливо сподобався учням продемонстрований хімічних дослід.

 2016 – Рік англійської мови в Україні, і тому на Станції іноземної мови учасники познайомились з особливостями освіти в Англії, перевірили свої знання з англійської мови.

 Станція  «Творчість, креативність, натхнення» створена з метою релаксації, учні змогли розслабитися, поспілкуватися, а чудові квіти, що створили учні із серветок, прикрасили дерево дружби.

Всі команди виявили високу культуру взаємин та інтелектуальну культуру, набули соціального досвіду. Діти продемонстрували  добрий рівень ерудиції, вміння раціонально розв’язувати проблеми.

Вітаємо учнів ЗОШ № 4, 6, 12, 13, 14, 15, 16,19,  21, 24, 23, 27, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 50, 60, 64, ММЛ, МЮЛ, 1 української гімназії, гімназії №2, гімназії №3, ММК, економічного ліцею №1, економічного ліцею №2, вихованців Станції юних техніків,    які були у складі команд-переможниць. 

Дякуємо всім навчальним закладам, які завітали до нас!

Прес-центр ліцею
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 843
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018