Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Інтелектуали, на старт! (юридичний ліцей)
28.02.2016, 14:15

У юридичному ліцеї пройшло урочисте відкриття інтелектуального марафону, який проходить щорічно протягом місяця.  Кожен тиждень – це окремий інтелектуальний тур:

І тур – відкриття марафону. Предметний тур, є обов’язковим для всіх учнів і вчителів ліцею. На уроках проводяться вікторини, предметні ігри, творчі змагання, конкурси.

ІІ – творчий тур. Беруть участь команди інтелектуалів класу. Творчі змагання між командами (традиційний конкурс «Міс Детектив»).

ІІІ – інтелектуальні турніри. Конкурс за звання «Інтелектуал року», гра «Що? Де? Коли?» з предметів природничо-математичного циклу.

ІV тур – тур інтегрованих заходів. Беруть участь як учні, так і вчителі ліцею. Відкриті уроки з використанням ІКТ, фінальна гра «Що? Де? Коли?». Урочисте закриття інтелектуального марафону, нагородження переможців.

Інтелектуальний марафон є ефективною формою перевірки, самоперевірки та самооцінки знань, умінь і навичок ліцеїстів з різних предметів, а також з метою виявлення і заохочення обдарованої молоді, розвитку творчих здібностей учнів.

У кінці урочистої лінійки ліцеїсти привітали учнів-чемпіонів з плавання, синхронного плавання, художньої гімнастики та акробатики, а голова учнівської ради Безбабний Віорел представив проект «Будівництво універсального спортивного майданчика», який візьме участь у конкурсі від заводу «Русал».

Прес-центр ліцею

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 807
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018