Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Юні бандуристи Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки на II Всеукраїнському фестивалі майстрів «Переяславський ярмарок»
07.10.2015, 14:18
З великим успіхом повернулись до Миколаєва учасники Народної Бузької юнацької капели бандуристів "Кобзарський передзвін» (музичний керівник - Заслужений працівник культури України, лауреат обласної Премії ім. М.Аркаса Валентина Січко, хормейстер та диригент - лауреат обласної Премії ім. М.Аркаса Анатолій Андрєєв), які брали участь у II Всеукраїнському фестивалі майстрів «Переяславський ярмарок» в місті Переяславськ – Хмельницький.
Музей кобзарства, який розташований на території Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав», гостинно відчинив свої двері для миколаївців в перший день поїздки. Сама стримана атмосфера музею, знайомство із його засновником Валерієм Мормалем, старосвітські бандури – це все були нові враження для наших кобзариків. Творча атмосфера залу спонукала хлопців до зібрання духом і мобілізації сил (після 9,5-годинного переїзду) і вони з гідністю виступили перед працівниками музею та меценатами бандурного мистецтва.
Другий день розпочався з відвідування Музею народної архітектури та побуту середньої Наддніпрянщини, до складу якого входять 13 музеїв «просто неба»: народно-вжиткового мистецтва, українських обрядів, українського рушника, музей хліба тощо. Тут було усе незвичайне для юнаків - дивовижна природа, історичні постаті, яскравий ярмарок народних умільців, різноманіття українських страв…
До участі у фестивалі були запрошені відомі кобзарські колективи України, як прогресивні, так і аматорські зі Львова, Києва, Івано-Франківська, Чернігова ( більш 20 колективів).
І ось, нарешті запрошення на сцену учасників Народної бузької юнацької капели бандуристів «Кобзарський передзвін» Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки.
Дзвін 30 дитячих голосів в супроводі бандур здавалось «піднімали купол» над імпровізованим залом. Бурхливими оплесками супроводжували глядачі та шанувальники справжнього кобзарського мистецтва кожен виступ юних бандуристів. Справжній захват та овації викликало виконання хорової поеми «Байда», під час якої солісти Сергій Михайлов та Дмитро Вінніков продемонстрували неймовірний вокал.
Усі присутні були здивовані високою виконавською культурою та сценічно-артистичною майстерністю, яку представили тріо бандуристок у складі керівників інструментальної групи капели. Протягом усього виступу капели бандуристів із зали доносилось гучне «браво!», «на біс!», адже кожен номер був просто шедевральним і неповторним.
І дійсно учасники капели бандуристів «Кобзарський передзвін» продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та створили неймовірно теплу атмосферу, за що отримали емблеми фестивалю, подарунки та овації від глядачів.
Педагогічний, учнівський та батьківський колективи пишаються нашими хлопцями та бажають її нових творчих злетів та перемог.
Прес-центр колегіуму


Додав: Electronik |
Переглядів: 821
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018