Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Керівника гуртка Ленінського БТДЮ - вчитель-експерт Microsoft
28.11.2015, 12:41

Керівника гуртка «Основ інформаційних технологій» Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району міста Миколаєва  Мосіну Олену Павлівну включено до складу вчителів-експертів Microsoft.

Програма вчитель-експерт від компанії Microsoft впроваджується в Україні протягом трьох років із метою визнання на глобальному рівні досягнень педагогів, які ефективного використовують інформаційні технології.

Цього року на світовому рівні визначили 44 українських учителів.  

Учителі-експерти працюватимуть у тісній співпраці з Microsoft щодо впровадження інновацій в освіту. Вони виступатимуть та презентуватимуть власні ідеї щодо ефективного використання ІКТ, матимуть змогу обмінюватись передовим педагогічним досвідом і сприятимуть фахівцям Microsoft під час створення нових продуктів і інструментів для освіти.

26 листопада 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулось нагородження вчителів та представників шкіл, що увійшли до списку найбільш інноваційних в рамках Міжнародної глобальної програми розвитку освіти Microsoft.

У заході взяли участь заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей та керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна» Роман Рудюк.

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 833
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018