Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього (ЗОШ №44)
23.10.2015, 20:00

Сьогодні, коли Україна веде боротьбу за збереження власної незалежності, варто частіше згадувати ті події, які стали початком краху комуністичного режиму та відновлення незалежності у 1991 році.

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності української молоді, яка у жовтні 1990 року стала на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу, а також на виконання Закону України “Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті” від 09.04.2015 року та Указу Президента України “Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді” від 12.06.2015 року № 334, у Миколаївській ЗОШ №44 було проведено заходи, присвячені 25-й річниці Революції на граніті.

Учні школи прослухали радіолінійку «25-й річниця Революції на граніті», а 21 жовтня старшокласники стали учасниками заходу, який підготувала та провела вчитель історії та права, Яценко Т.Є. Метою даного заходу було розширити знання учнів про історію нашої держави, виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до України. Учні переглянули документальний фільм "16 Днів революції на граніті", дізналися багато нових та цікавих фактів з історії України  , поглибили свої знання. Обговоривши побачене та почуте, висловили свою думку. Всі пройнялись. Байдужих не було…

Яценко Т.Є., вчитель історії та права


Додав: kolinko |
Переглядів: 905
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018