Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Крок до науки (ЗОШ №3)
25.05.2016, 13:49

Прогрес і розвиток суспільства здатні забезпечити люди, що мислять не ординарно та здатні нестандартно вирішувати проблеми. Одним з пріоритетних напрямків роботи у Миколаївській загальноосвітній школі №3 є пошук та підтримка творчих, обдарованих учнів, тому природничо-математична кафедра школи активно залучає учнів до різних освітніх проектів. З 2014 року наш навчальний заклад працює у відкритому освітньому проекті «Крок до науки» на базі механіко-математичного факультету Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. Учасники фестивалю творчості «Молодіжна хвиля» у рамках освітнього проекту отримали таки результати: Криворучко Кирило (9-Б) посів І місце у  творчий студії «Fuses», Гратій Анна (11-А) та Авраменко Альона (11-В) - І місце у студії «Здоров’язберігаючі технології», а  Кольцова Катерина ( 11-А) -сертифікат, як кращий ерудит у студії «Здоров’язберігаючі технології». 

Команда учнів 9-11 класів під керівництвом учителя фізики Федорової О.В. була запрошена на фестиваль творчості «Молодіжна хвиля-2». Діти були залученні в студії фестивалю для реалізації науково-дослідних і творчо-виконавських завдань, спрямованих на вирішення соціальних проблем Миколаївського регіону, де показали предметні компетентності на рівні, достатньому для забезпечення життєдіяльності в сучасному світі, успішного оволодіння знаннями з різних освітніх галузей у процесі шкільного навчання, забезпечення інтелектуального розвитку учнів, розвитку їх уваги, пам’яті, логіки, культури мислення та інтуїції. 

Команда учнів-учасників фестивалю творчості «Молодіжна хвиля – 2» на базі лабораторій кафедри фізики спільно з провідними фахівцями та студентами механіко-математичного факультету працювали протягом навчального року в університетських студіях, результатом такої кропіткої роботи є успіхи учнів: Криворучко Кирило (9-Б), Охота Анастасія (9-Б), Пустовіт Владислав (9-Б), Кащенко Денис (9-Б) отримали дипломи у студії «Математичні перегони» в номінації «Кращий логік», Гратій Анна (11-А) – диплом у студії «Майструємо разом» в номінації «Кращий оратор».
Керівнику команди вчителю фізики Федоровій Ользі Володимирівни за якісну підготовку учасників та високий професіоналізм оголошено подяку.

Прес-центр школи
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 947
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018