Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Круглий стіл «Я – патріот своєї землі» в ЗОШ №28
15.10.2015, 18:27

Використовуючи провідні ідеї концепції життєтворчості, педагогічний колектив школи тісно співпрацює не лише з учнівською молоддю, але й батьками. Саме тому з метою активізації роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді, залучення до загальношкільних заходів батьківської громадськості за ініціативи адміністрації школи 15 жовтня у ЗОШ №28 пройшов круглий стіл для батьків «Я – патріот своєї землі», який був присвячений Дню захисника Вітчизни, Дню українського козацтва та Дню молитви за всіх полеглих за волю і державність України.У засіданні взяли участь представники батьківських комітетів 1-11-х класів та учні 10-го, 11-х класів. На запрошення прийшли і гості – учасники антитерористичної операції Дубінін Дмитро Олексійович та Гердов Василь Юрійович, діти яких навчаються у нашій школі.

Круглий стіл проходив у 3 етапи. На першому заступник директора з виховної роботи Донцул Л.І. ознайомила батьків з роботою школи щодо національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Учасникам заходу у вигляді презентації та відеороликів, фотоколажів було продемонстровано роботу школи у даному напрямку, ознайомлено з найбільш значущими заходами 2014-2015 навчального року, а також із заходами, що пройшли протягом вересня-жовтня 2015-2016 навчального року. Доручним під час проведення круглого столу було і виконання Борулько Дашою пісні «Наша Україна».З метою просвітницької роботи з батьками виступила бібліотекар школи Соловйова Т.В., яка оформила виставку науково-методичної літератури з питань виховання громадянина-патріота та з допомогою мультимедійних технологій ознайомила учасників круглого столу з їх змістом.

Другий етап засідання розпочався звітом представників учнівського самоврядування. Учні 11-х класів Мехедова Анастасія та Ємеляненко Сергій розповіли присутнім про участь органів учнівського самоврядування у шкільних, районних та міських заходах патріотичного спрямування. З великим захопленням учні розповідали про допомогу шкільної громади учасникам АТО, відвідування військового госпіталю. З цією метою учні школи та їх батьки долучалися до акцій «Протягни руку допомоги», «Запали надію в серці», КТС «Плетіння маскувальної сітки» тощо.
На третьому етапі засідання круглого столу слово було надано шановним гостям, воїнам АТО, які щиро розповіли про свою участь у антитерористичній операції на Сході України, відповіли на питання учнів та батьків. Натомість учениця 5-Б класу Трошкальова Ольга порадувала гостей чудовим виконанням пісні «Мальви».

Логічним завершенням засідання стало заповнення батьками анкет, у яких вони висловили власний погляд на шляхи реалізації питання національно-патріотичного виховання, свої пропозиції щодо співпраці школи та сім’ї з даного питання.

Підбиваючи підсумки заходу, директор школи Звоник В.І. зазначила, що лише спільна робота школи та сім’ї допоможе виховати в учнів найкращі людські риси, національну свідомість. Хочеться вірити, що подібні заходи сприятимуть налагодженню співпраці з батьками, вихованню в молодого покоління бажання будувати в собі упродовж життя храм патріотизму та любові до Батьківщини.

Прес-центр школи

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1039
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018