Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Майстер-клас для вчителів міста «Диференційоване оцінювання навчальних досягнень учнів на уроках географії» (ЗОШ № 44)
24.02.2016, 16:29

У ЗОШ № 44 був проведений майстер-клас для вчителів міста «Диференційоване оцінювання навчальних досягнень учнів на уроках географії», в рамках якого вчитель географії Чебаненко Валентина Валеріївна провела показовий урок в 7 класі з теми «Унікальність рослинності і тваринного світу Австралії. Природні зони. Об’єкти Австралії, віднесені до Світової природної спадщини ЮНЕСКО».   

Як зауважили присутні гості, урок пройшов на високому методичному, дидактичному і організаційному рівні. Вчителем правильно визначені і розв’язані навчальні, виховні та розвивальні завдання. Різноманітні форми роботи, застосовані педагогом, вдало спонукали учнів до активної самостійної діяльності. Урок пройшов у динамічному, жвавому темпі, що змушувало і дітей працювати із цікавістю та бажанням. Структура уроку була чітко організована, наскрізною лінією через весь урок проходило закріплення вивченого матеріалу на кожному етапі уроку. Вчителем активно здійснювались міжпредметні зв’язки. Учні фактично були співавторами уроку: давали повні та чіткі відповіді, готували випереджальні завдання, презентації, систематично працювали з картами. Вибір методів і засобів навчання, їх поєднання допомагали формуванню ключових компетентностей школярів. Кожен учень мав змогу працювати як самостійно, індивідуально, так і в парній та груповій роботі.

Відповідно до поставленої  перед учителем мети, Чебаненко В.В.  продемонструвала можливості диференційованого оцінювання на уроці: були застосовані картки оцінювання учнів, в яких вони мали змогу отримати бали і за самооцінку, і за взаємооцінку, а також поставлені вчителем додаткові бали за активність та правильні відповіді.

На уроці панував позитивний емоційний клімат, доцільно були використані наочність та технічні засоби навчання. Домашнє завдання було подано диференційовано.

Загалом урок сподобався і учням і вчителям, які були присутні. 

Прес-центр школи


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 865
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018