Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Майстер-клас «Роль методичних об’єднань у формуванні всебічно розвиненої особистості учнів» у ЗОШ №44
25.02.2016, 19:54

Педрада – це завжди подія, а підготовка до неї – кропітка робота всього колективу: уроки на запрошення, семінари, тренінги, майстер-класи. Робота напружена, але необхідна і цікава. Саме таким був майстер-клас «Роль методичних об’єднань  у  формуванні всебічно розвиненої особистості учнів»  у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44.

У роботі майстер-класу взяли участь методичні об’єднання школи. Кожне методоб’єднання повинно було продемонструвати одну з нестандартних форм проведення засідань. Теми у всіх були різні.

Методичні об’єднання вчителів математики, фізики та природничих наук показали семінар-тренінг «Контроль та оцінювання навчальних досягнень учнів». Працювали швидко, злагоджено, творчо і результативно на чотирьох станціях:  «Педагогічна», «Проектна», «Практична», «Тренінгова». Як підсумок роботи – було створено пам’ятку «Форми контролю за рівнями навчальних досягнень».  Такі пам’ятки отримав кожен член педагогічного колективу.

Вчителі початкових  класів представили засідання у формі тренінгу з теми: «Використання евристичних методів  у роботі вчителя». Присутні вчились створювати «Дерево рішень», сенкан.  

Вчителі суспільних дисциплін та філологи продемонстрували, як цікаво та змістовно можна опрацювати теоретичний матеріал «Використання на уроках інформаційно-комунікаційних технологій», складаючи «Енциклопедію понять». Ця група створила мультимедійну презентацію, виготовила наочність, а рефлексію провели у формі гри  «Чарівний куб».

Такі методичні заходи допомагають підвищувати професійний та фаховий рівень учителів.

Кінаш Н.І., вчитель російської мови


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 880
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018