Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Методичне об'єднання для музичних керівників у ДНЗ №5
27.03.2016, 14:16

Педагоги дошкільного закладу довели, що свята і розваги – яскраві та радісні події в житті дітей дошкільного віку. Гостям була продемонстрована розвага – драматизація авторської  казки керівника театрального гуртка -  Сторчак Ольги Іванівни, казки «Легенда про підсніжник». Діти театрального гуртка проявили себе в різних видах мистецтва – пісенного, хореографічного, театрального,  впливаючи на особисті почуття і враження гостей.

Колегам із інших садочків були представлені відео-консультації «Свята і розваги в дошкільному закладі» і «Етапи підготовки і проведення свят в дитячому садку». Практичний психолог попередив усіх про можливі помилки, які іноді допускаються музичними керівниками і вихователями, щоб уникнути неправильного, травмуючого впливу процесу святкування на маленьких дітей. Усі погодилися, що правильно організована співпраця усіх учасників під час підготовки і проведення свята - залог його успіху.

Колектив дошкільного закладу № 5 намагався створити загальну атмосферу  свята та сподівається, що в пам’яті  учасників методичного об’єднання залишаться  приємні і корисні символи і фрагменти, які позитивно вплинуть на педагогічну майстерність усіх педагогівусіх педагогів.

Методична рада ДНЗ


Додав: kolinko |
Переглядів: 933
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018