Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Миколаївська ЗОШ № 56 на сторінках видання «Літопис освіти і науки України»
12.06.2016, 17:12
Це видання – одна із унікальних книг, яка засвідчує багату історію наукової і педагогічної думки. У ній розміщено матеріали про досягнення України у царині науки і освіти, які нічим не поступаються іншим країнам світу.
В публікації видавництва «Альфа – Віта» відзначено, що Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 - конкурентноздатний навчальний заклад з українською мовою навчання, який створює умови для формування життєвої компетентності школярів. Педагогічний колектив перебуває в постійному творчому пошуку, впроваджує інноваційні технології, забезпечує успішне майбутнє випускників.
Школа - дипломант Міжнародних виставок «Сучасні заклади освіти – 2010, 2011», «Інноваційні заклади освіти - 2013», нагороджена срібною медаллю V Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014» та золотою медаллю VІ Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті - 2014». Вчителі – учасники й призери різноманітних конкурсів міського та обласного рівнів. На базі школи проводяться семінари й майстер – класи.
Протягом п’яти років творча лабораторія вчителів школи проводила дослідно-експериментальну роботу «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів», що здійснює Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України.
Адміністрація школи на чолі з директором Мазур О.М. успішно вирішує завдання постійного розвитку шкільної спільноти, всіх у взаємодії та кожної особистості вчителя й учня.
Видання вийшло із затримкою, тому в матеріалах не знайшли відображення досягнення закладу за останні два роки.
Додав: olenasalmanova |
Переглядів: 1034
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018